מיקום זה של מודול עליון ריק
powered_by.png, 1 kB
ראשי arrow אקטואליה... arrow BVR מערכות הודיעה על כניסתה לחוזה תמלוגים עם יצרנית מטוסים
BVR מערכות הודיעה על כניסתה לחוזה תמלוגים עם יצרנית מטוסים הדפס
נכתב על ידי Administrator   
שלישי, 09 ינואר 2007

 

 

בי.וי.אר מערכות, מובילה עולמית בפיתוח וייצור מערכות סימולציה ואימון, הודיעה היום, על כניסתה לחוזה עם יצרנית מטוסים  לפיו מעניקה בי.וי.אר ליצרנית המטוסים רישיון לא בלעדי, לשימוש בפטנט של בי.וי.אר לחליפת אוויוניקה ווירטואלית מוטסת (EVA), בתמורה לתמלוגים אשר ישולמו לבי.וי.אר עבור כל מטוס של החברה בו ישולבו יכולות הכלולות בפטנט.

מערכת EVA מבוססת על פטנט רשום בארה"ב (5,807,109) ובאירופה (0,732,677) כ"מערכת לסימולציה מוטסת של אוויוניקה" (Airborne Avionics Simulator System).

"אנו מרוצים מאוד מההסכם", אומר אילן גיליס מנכ"ל בי.וי.אר. זהו צעד חשוב ביותר ביישום האסטרטגיה שלנו בשוק האימון הווירטואלי המוטס ובנוסף, ההכרה בערך המוסף של הקניין הרוחני הייחודי של החברה. אנו נוסיף להוביל את השוק עם הפתרונות החדשניים והמבוססים שלנו תוך כדי הגנה על זכויות הקניין הרוחני של בי.וי.אר.

כפי שפורסם לאחרונה ע"י בי.וי.אר, ענקית המחקר פרוסט אנד סליבן העניקה ל-בי.וי.אר את פרס היזמות השנתי בשוק הסימולציה הצבאית העולמי, בעקבות ניתוח שביצעה על הפוטנציאל העסקי והטכנולוגי של פתרון ה- EVA של בי.וי.אר. הפוטנציאל מיוחס בחלקו לקניין הרוחני של בי.וי.אר, המוגן בפטנטים רשומים בארה"ב ואירופה.

עידכון אחרון ( שישי, 13 נובמבר 2009 )
 
< קודם   הבא >
הוסב לעברית על ידי אתר ג'ומלה
© 2020 מרחב אווירי 2006
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.